Вправа 40

Складіть і запишіть текст-розповідь про прочитану книжку.

Текст-розповідь про прочитану книжку

Нещодавно я прочитала книгу казок відомого французького казкаря Шарля Перро. В цій книзі багато казок, але найбільше мені сподобалась «Попелюшка». Мені подобається головна героїня — добра, лагідна, трудолюбива і дуже красива дівчина. Захоплюють чарівні перетворення мишей на коней, гарбуза у карету і, звичайно, неперевершена чарівниця, її хрещена мати. Приємно читати казки, бо кожна з них має щасливий кінець. Тож і Попелюшка знайшла свою любов і щастя.
Читаючи цю казку, я уявляла себе на балу, приміряла черевичок.

***

Нещодавно я прочитала книжку «Принцеса цирку». Її написала майже сто років тому Лідія Чарська.
Я читала і мене захопила розповідь про дівчинку, її важку долю. Обманом попала вона у цирк. Дівчинка любила тварин і стала дресирувальницею левів. Важкі випробування випали на її долю, поки вона дізналася, що є дочкою заможного вельможі.
Історія дівчинки дуже захоплююча і цікава. Я раджу прочитати цю книжку.

***

Нещодавно я прочитав книжку „Що не день, то субота". Її написав Пауль Маар.
У книжці розповідається про цікаві пригоди пана Пляшика і незвичайну тварину Суботика. Пан Пляшик дуже не любив суботи. Він нудьгував без роботи. Але зустріч із Суботиком все змінила. Разом вони ніколи вже не нудьгували. Суботи стали його найкращими днями.
Я раджу прочитати цю цікаву книжку.

***

Нещодавно я закінчив читати книжку «Пітер Пен». У ній розповідається про пригоди трьох дітей Венді, Джона та Майкла після їхнього знайомства з незвичайним хлопчиком Пітером Пеном. Він ніколи не дорослішає. На острові в Пітера є особиста фея Дінь-Дінь. Венді стала мамою для всіх хлопців. Та потім їх викрав пірат Крюк, а Пітер зумів їх врятувати. Врешті всі діти повернулися додому, крім Пітера. Мені було дуже цікаво читати цю книгу.

***

Нещодавно я прочитав книжку «Хобіт» Джона Толкіна. Вона мені надзвичайно сподобалася. У ній йдеться про подорож хобіта Більбо, дванадцятьох гномів та чарівника Гендальфа до Самотньої гори. Під горою дракон стеріг золоті скарби гномів, які ті хотіли повернути. Дорогою з героями траплялися неймовірні пригоди. Особливо було смішно та страшно, коли їх зловили тролі. Вони хотіли з’їсти хобіта та гномів та почали сперечатися, як їх готувати. А ще мене вразив політ героїв з орлами. Там було багато ще цікавого, а завершилося все добре.

***

Остання книжка, яку я прочитав, це детектив «П’ятеро юних сищиків та вірний пес». У ній розповідається про друзів, яким вдалося розкрити злочин. Вони дуже розумні діти, особливо Фатті. Їм допомагав його дружелюбний собака. Діти встигли розгадати, хто підпалив котедж у їхньому містечку раніше за поліцейського містера Гуна. Він був товстим, злим та не дуже розумним. А злочинцем виявився сам хазяїн котеджу. Це дуже захоплива історія. Я до самого кінця не зміг вгадати злодія. Тепер я хочу прочитати всі книжки про юних сищиків.


Коментарі

Всього коментарів: 0