Вправа 58

III. Склади текст-міркування на тему «Моя мама (тато) — найкраща (найкращий) у світі».

Моя мама найкраща у світі

Я довго думала, з чого почати розповідь про маму. Адже про маму можна написати багато чого. Кожен вважає, що його мама найкраща на світі, але моя мама по-справжньому найкраща, єдина і неповторна. Зараз я розповім вам, чому я так вважаю.

У моєї матусі дуже цікаве і гарне ім’я. Їй тридцять сім, але вона виглядає молодше своїх років. Моя мама має довге русяве волосся і красиві сіро-зелені очі. Матуся дуже тендітна і ніжна, але, в той же час, вона рішуча і смілива. їй щодня доводиться вирішувати різні життєві проблеми: то потрібно щось купити, то потрібно що-небудь полагодити, то я захворію і треба мене лікувати, і ще багато-багато інших життєвих питань.

Мама завжди різна. Мама з задумливим поглядом ... . Мама на прогулянці ... . Мама на святі ... . Мама сумує ... . Мама радіє ... . Для мене мама — найдорожче, що у мене є, адже вона дала мені життя. Я хочу сказати велике спасибі їй за те, що вона навчила мене доброті, порядності та чесності. Я в усьому намагаюся брати приклад зі своєї матусі. Мама стала для мене другом, який розуміє і поважає мої інтереси, я можу довірити їй найпотаємніше, що у мене є. І скільки б мені не було років, десять чи п’ятдесят, мені завжди буде потрібна її посмішка і любов.

Спасибі тобі, мама, за те, що ти поруч зі мною і що твоє серце завжди готове любити та прощати! Вам може здатися, що моя мама сама звичайна. Але це не так! Для мене вона — цілий світ!


ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ?

Коментарі

Всього коментарів: 0