Номер 611

Купили 3 кг печива і 2 кг цукерок і заплатили за покупку 95 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки коштує кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 10 грн?

Нехай 1 кг печива коштує x грн, тоді 1 кг цукерок коштує (x +10) грн.
Складаємо рівняння:
3x + 2(x + 10) = 95;
3x + 2x + 20 = 95;
5x = 95 – 20;
5x = 75;
x = 75 : 5;
x = 15.
Отже, 1 кг печива коштує 15 грн, а 1 кг цукерок — 15 грн + 10 грн = 25 грн.

Відповідь: 1 кг печива коштує 15 грн, а 1 кг цукерок — 25 грн.


Повідомити про помилку

Коментарі

Всього коментарів: 0