Номер 1179

 Фермер продав на базарі 8 кг сала і 15 кг копченого м’яса за 1290 грн. Скільки коштував 1 кг сала й 1 кг копченого м’яса, якщо сало дешевше від м’яса на 40 грн за кілограм?

Нехай 1 кг сала коштував x грн, тоді 1 кг копченого м’яса коштував (x + 40) грн.
Відповідно до умови задачі складаємо рівняння:
8x + 15(x + 40) = 1290;
23x = 690;
x = 30.
Отже, 1 кг сала коштував 30 грн, а 1 кг копченого м’яса — (30 + 40) грн = 70 грн.

Відповідь: 1 кг сала коштував 30 грн, а 1 кг копченого м’яса — 70 грн.


ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ?

Коментарі

Всього коментарів: 0