Задача 3.6 (астрономія)

Припустимо, ми розглядаємо в телескоп Сонце або Місяць. Який вигляд матиме те, що ми будемо бачити їхні обернені зображення? У який бік будуть рухатися ці світила в полі зору телескопа?

В залежності від типу телескопа і виду окуляра, зображення, яке ви бачите через телескоп, може бути перевернутим або дзеркально відображеним.

У більшості астрономічних телескопів зображення може бути перевернутим догори ногами або бути дзеркально відображеним. Причина цього полягає в тому, що для астрономічних спостережень не має значення, чи "правильно" спрямований об'єкт, головне - це деталі та яскравість.

У полі зору телескопа Сонце і Місяць будуть рухатися із сходу на захід (зліва направо, якщо зображення перевернуте або зверху вниз, якщо зображення дзеркально відображене) через обертання Землі навколо своєї осі.

Проте, важливо зауважити, що ніколи не слід спостерігати Сонце через телескоп без спеціального сонячного фільтра, оскільки це може призвести до незворотного ушкодження зору через інтенсивне світлове випромінювання.

Задача 3.2 (астрономія)Задача 3.3 (астрономія)Задача 3.4 (астрономія)Задача 3.5 (астрономія)Задача 3.6 (астрономія)Задача 3.7 (астрономія)Задача 3.8 (астрономія)Задача 3.9 (астрономія)Задача 3.10 (астрономія)

Зворотній зв’язок