Частина 1. Номер 682

На скільки гривень дорожчі 5 тюбиків клею по 9 грн за кожен від 3 баночок клею по 7 грн за кожну?

Розв'язання

1) 9 · 5 = 45 (грн)  — коштують 5 тюбиків;

2) 3 · 7 = 21 (грн)  — коштують 3 баночки;

3) 45 – 21 = 24 (грн).

Відповідь: дорожчі на 24 гривні.

Повідомити про помилку