Частина 2. Номер 372

Розгляньте цінник і дайте відповіді на запитання.
• Скільки гривень потрібно заплатити за 3 порції молочного морозива?
• У скільки разів дешевша порція молочного морозива, ніж фісташкового?
• Яка вартість двох порцій полуничного морозива і однієї – ванільного?
• Поставте свої запитання і дайте на них відповіді.

Розв’язання

• 9 • 3 = 27 (грн) – потрібно заплатити за 3 порції молочного морозива;

• 18 : 9 = 2 (р.) – дешевша порція молочного морозива, ніж фісташкового;

• 13 • 2 + 14 = 40 (грн) – вартість двох порцій полуничного морозива і однієї — ванільного.

Частина 2. Номер 368Частина 2. Номер 369Частина 2. Номер 370Частина 2. Номер 371Частина 2. Номер 372Частина 2. Номер 373Частина 2. Номер 374Частина 2. Номер 376Частина 2. Номер 377

Повідомити про помилку