Частина 2. Номер 284
Ігор купив 6 кг моркви, ціна якої 7 грн за 1 кг, та 9 кг картоплі, ціна якої 6 грн за 1 кг. У нього залишилося ще 100 грн. Скільки гривень було в Ігоря? Склади й розв’яжи задачу про свої покупки.
Розв'язання
1) 7 · 6 = 42 (грн) — коштує морква;
2) 6 · 9 = 54 (грн) — коштує картопля;
3) 42 + 54 + 100 = 196 (грн).
ІІ спосіб
7 · 6 + 6 · 9 + 100 = 196 (грн).
Відповідь: в Ігоря було 196 гривень.