Частина 2. Номер 284

Ігор купив 6 кг моркви, ціна якої 7 грн за 1 кг, та 9 кг картоплі, ціна якої 6 грн за 1 кг. У нього залишилося ще 100 грн. Скільки гривень було в Ігоря? Склади й розв’яжи задачу про свої покупки.

Розв'язання

1) 7 · 6 = 42 (грн) — коштує морква;

2) 6 · 9 = 54 (грн) — коштує картопля;

3) 42 + 54 + 100 = 196 (грн).

ІІ спосіб

7 · 6 + 6 · 9 + 100 = 196 (грн).

Відповідь: в Ігоря було 196 гривень.

Частина 2. Номер 280Частина 2. Номер 281Частина 2. Номер 282Частина 2. Номер 283Частина 2. Номер 284Частина 2. Номер 285Частина 2. Номер 286Частина 2. Номер 287Частина 2. Номер 288

Повідомити про помилку