Частина 2. Номер 609

У мами було 180 грн. Вона купила яблука, ціною 12 грн за 1 кг, і в неї залишилося 144 грн. Скільки кілограмів яблук купила мама?

Розв’язання

Було — 180 грн
Купила — ? кг по 12 грн
Залишилося — 144 кг

1) 180 – 144 = 36 (грн) — витратила на яблука;

2) 36 : 12 = 3 (кг).

Відповідь: купила 3 кг яблук.

Частина 2. Номер 605Частина 2. Номер 606Частина 2. Номер 607Частина 2. Номер 608Частина 2. Номер 609Частина 2. Номер 610Частина 2. Номер 611Частина 2. Номер 612Частина 2. Номер 613

Зворотній зв’язок