Прикрашаю своє мовлення прикметниками (сторінка 101-102)

5. Доповни розповідь Ґаджика словами з довідки і запиши.

Море неспокійне, розбурхане, суворе. На морі самотній, беззахисний корабель. Його оточують великі, небезпечні, безпощадні хвилі. Картина викликає тривожний настрій.

9. Придумай хлопчикам імена. Вибери з довідки прикметники, які характеризують кожного з футболістів. Склади з прикметниками речення про кожного хлопчика і запиши.

Сашко радісний, задоволений, щасливий, бо він забив гол.

Андрій похнюплений, сумний, пригнічений, бо він розбив м’ячем вікно.

10. Склади про одного з хлопчиків розповідь (3–4 речення) і запиши. Використай прикметники.

Сашко мій найкращий друг. Я його поважаю за веселий, добрий та щирий характер. Він нападаючий у шкільній футбольній команді. Майже кожна гра для Сашка є результативною.

11. Спиши текст, добираючи пропущені прикметники.

Чарівне містечко «Казка» мешканці Миколаєва називають українським Диснейлендом. На території містечка є казкові будиночки. Біля них стоять казкові герої. На клумбах ростуть казкові рослини. А ще тут проходять казкові турніри.

Встановлюю зв’язок прикметників з іменниками (сторінка 94-95)Змінюю прикметники за числами (сторінка 96-97)Змінюю прикметники за родами (сторінка 97-99)Визначаю родові закінчення прикметників (сторінка 99-100)Прикрашаю своє мовлення прикметниками (сторінка 101-102)Пригадую числівники (сторінка 103-104)Правильно наголошую і записую числівники (сторінка 105-106)Правильно читаю числові вирази (сторінка 106-107)Розпізнаю дієслова (сторінка 108-109)

Повідомити про помилку