§ 29. Комп’ютерна презентація і її об’єкти

1. Поясни призначення програм, що мають загальну назву «Електронні презентації».
Електронні презентації використовують для доповнення виступу будь-якого доповідача, наприклад учитель використовує їх на уроці для супроводження своїх пояснень

2. Наведи приклади життєвих ситуацій, де тобі може знадобитися вміння створювати електронні презентації.
Учню може знадобитися вміння створювати електронні презентації, наприклад для виступу з повідомленням або для захисту проекту. Також презентацію можна використовувати для самостійного ознайомлення з будь-яким питанням, наприклад для самостійного навчання, для інформування широкого загалу (реклама) та як представлення відомостей по себе (самопрезентація).

3. Назви об’єкти, що можуть бути розміщені на слайді.
На слайді можуть бути розміщені: текст будь-якого форматування, графічні об’єкти (зображення, автофігури, діаграми) а також таблиці, гіперпосилання та інші додаткові об’єкти, наприклад відео.

4. Назви спільне та відмінне у вигляді середовищ редакторів електронних презентацій Microsoft Power Point та OOO4Kids Impress.
Спільне у вигляді середовищ редакторів електронних презентацій Microsoft Power Point та OOO4Kids Impress є дуже схожий інтерфейс роботи зі слайдами, а відмінне — алгоритми дій та вікна (див. стор. 152-153) в програмі OOO4Kids Impress трохи відрізняються, наприклад в OOO4Kids Impress є така функція, як «Помічник презентацій».

Повідомити про помилку