§ 3. Копіювання та переміщення комп’ютерних об’єктів

1. Як називається операція, що змінює місце розташування комп’ютерних даних?
Переміщення даних.

2. Наведи приклади використання операції копіювання.
Скопіювати на флешку фотографії, електронний підручник для 4 класу, середовище програмування Скретч, вірші, які необхідно вивчити, завдання з інформатики для творчого опрацювання. Якщо учень зробив дома творче домашнє завдання на комп’ютері, він наступного уроку принесе файл із завданням на флешці та скопіює його для вчителя на його комп’ютер.

3. Розглянь зображення вікна папки і поясни, які зміни відбулися з даними.
У папці на малюнку з’явився скопійований текстовий файл «Копія Думка». Файл «Думка» скопіювали у цю саму папку, і система надала файлу нове ім’я «КопіяДумка», тому що не може бути в одній папці файлів з однаковими іменами.

4. Данилко хоче мати такі самі файли з музикою, що зберігаються на комп’ютері його подруги Ганнусі. Ганнуся з радістю допоможе другу. Які дії потрібно виконати друзям?
Друзям необхідно з комп’ютера Ганнусі скопіювати на носій (диск чи флешку) файли, які хоче мати у себе на комп’ютері Данилко, а потім із носія скопіювати чи перенести вибрані дані до комп’ютера Данилка. Бажано, щоб на комп’ютері Данилка була створена особлива папка для нових файлів з комп’ютера Ганнусі.

Повідомити про помилку