§ 30. Плануємо презентацію

1. Основні етапи створення презентації. 1) Визначення мети створення презентації. 2) Врахування інтересів слухачів. 3) Складання сценарію: визначення кількості слайдів та об’єктів на них. 4) Розробка структури — вказати, де і на якому слайді буде знаходитись той чи інший графічний об’єкт.

2. Приклади мети презентацій: проілюструвати новий цікавий факт наочно та яскраво; представити власні досягнення; докласти наукове повідомлення; проінформувати про успіхи класу по різним напрямкам; покроково роз’яснити створення складного алгоритму на Скретч тощо.

3. Врахувати інтереси слухачів — це означає, по-перше, ознайомитись чи просто представити аудиторію, яка буде дивитись презентацію, та врахувати її підготовленість до викладеного питання. Наприклад презентація для дошкільнят має містити мінімум тексту та максимальну кількість зображень, але не повинна бути занадто великою. А презентація для учнів 4 класу вже може містити деякий текст, що ілюструється зображенням та може містити трохи більшу кількість слайдів.

4. Презентація, присвячена безпеці дітей в Інтернеті, має за мету проінформувати учнів мого класу щодо правил безпечної поведінки у всесвітній мережі. Сценарій презентації включатиме: титульний лист із назвою виступу, приблизно 10 слайдів з правилами та висновок. Зображення та текст візьмемо з Інтернету.

Зворотній зв’язок