§ 15. Вітальна листівка

1.    Текстовий підпис можна зробити за допомогою інструмента Текст. При його виборі в центрі поля з’являється маркер у вигляді чорного квадрата і текстовий курсор. Після цього можна вводити необхідний текстовий підпис.

2.    Алгоритм форматування тексту в графічному редакторі Scratch
a.    Обрати інструмент Текст.
b.    Для того, щоб відформатувати текст, слід відкрити список під панеллю інструментів і вибрати необхідний розмір тексту, його колір та шрифт.

3.    Для зміни кольору тексту слід вибрати інструмент Текст та обрати необхідний колір.

4.    За допомогою інструмента Піпетка можна намалювати або зафарбувати малюнок тим самим кольором, який вже використовувався під час створення малюнка.

5.    Інструменти графічного редактора Scratch: Пензлик — для малювання як пензликом, Лінія — для малювання ліній різного розміру, Еліпс — для малювання зафарбованих та незафарбованих овалів та кіл, Прямокутник — для малювання зафарбованих та незафарбованих прямокутників та квадратів, Гумка — для стирання зайвих елементів малюнка, Заливка — для зафарбовування суцільним та градієнтним кольором намальованої фігури, Штамп — для дублювання фрагментів малюнку, Текст — для створення текстових написів, Вибрати — для переміщення, зміни чи виділення фрагментів малюнка.
Для кмітливих 1. Зима. 2. Бурулька. 3. Лижі. 4. Сніжки.

Повідомити про помилку