§ 29. Комп’ютерні презентації

Запитання і завдання

1. Що таке презентація та для чого вона проводиться?
Презентація — це представлення чогось нового. Вона проводиться з метою привертання уваги слухачів до матеріалу, що презентується, для його кращого сприйняття та розуміння.

2. Що таке комп’ютерна презентація та для чого вона використовується?
Комп’ютерна презентація — це презентація, підготовлена за допомогою комп’ютера. Використовується з тою же метою, що й презентація, а також для унаочнення презентації, тому що комп’ютерна презентація може містити графічні об’єкти будь-яких типів: від простих зображень та схем до відео.

3. З чого складається комп’ютерна презентація?
Комп’ютерна презентація складається з електронних слайдів.

4. Які об’єкти можна розмістити на слайді?
Слайди презентації можуть містити різні об’єкти: текст, зображення, таблиці, схеми, заголовки у вигляді об’єктів Word Art, звукові та відеофрагменти.

5. Опиши алгоритм додавання нового слайда до презентації.
Для додавання нового слайда у середовищі створення презентацій Microsoft Office PowerPoint необхідно підвести вказівник миші до ескізу слайда, після якого необхідно додати новий слайд. А потім відкрити контекстне меню та обрати команду Створити слайд.

6. Склад и план презентації «Українські народні музичні інструменти» та запиши його в зошиті.
Орієнтовний план презентації «Українські народні музичні інструменти»:
a. Знайти інформацію про українські народні музичні інструменти, такі наприклад, як бандура, кобза, бугай, окарина, волинка, трембіта, цимбали та їх зображення та зберегти отриману інформацію на диску у спеціальній папці.
b. У середовищі створення презентацій Microsoft Office PowerPoint створити титульний слайд з темою презентації та слайди для представлення інструментів (приблизно 5-7 слайдів із розрахунку 1 слайд — 1 музичний інструмент).
c. Додати на слайди текстову інформацію про музичні інструменти та розмістити на слайдах відповідні зображення.
d. Оформити презентацію.
e. Підготувати доповідь за презентацією.
f. Зберегти презентацію на диск чи флеш-накопичувач для подальшого використання та представлення.

Для кмітливих
2. Пакунок цукерок і коробка печива разом важать 9 кг, а два пакунки цукерок і коробка печива разом важать 13 кг. Скільки важить 1 пакунок цукерок та коробка печива?
1 пакунок цукерок важить 4 кг, а коробка печива — 5 кг.

Повідомити про помилку