§ 32. Проводимо презентацію

2. Чи можна презентацію звести до читання текстів на слайдах комп'ютерної презентації? Поясни свою відповідь.
Презентацію не можна звести до простого читання текстів на слайдах комп’ютерної презентації тому, що слухачі, напевно, й самі вміють читати й взмозі самостійно прочитати інформацію зі слайда, й це е неповагою до слухачів й тоді виникає сумнів у необхідності доповідача. Якщо людина не може доповнити текст слайду та читає текст зі слайдів то вона виявляє себе некомпетентною у темі, яку представляє.

3. Чи можна підчас проведення презентації використовувати інші об’єкти, крім комп’ютерної презентації?
Під час проведення презентації можна використовувати інші об’єкти, крім комп’ютерної презентації. Це збільшить увагу слухачів до теми, що викладається. Дорослі люди при представленні комп’ютерної презентації часто використовують додаткові плакати, схеми, речі та інші об’єкти. Інколи, навіть, демонструють досліди.

4. Розглянь презентацію та проаналізуй, чи правильно створена. Обґрунтуй свою відповідь.
Подана презентація створена з порушенням порядку слайдів. Першим повинен йти титульний слайд з назвою «Олександр Дерманський». Потім слайд з назвою твору «Царство яблукарство», наступний слайд — продовження розповіді, та останнім — слайд «Дякую за увагу».

Для кмітливих

Олесь почав читати книжку, коли Ганнуся прочитала вже 24 сторінки цієї книжки. Чи дожене Олесь Ганнусю через 5 днів, якщо буде читати в день по 18 сторінок, а Ганнуся — по 12 сторінок?
Дожене й пережене.

Повідомити про помилку