Номер 1491

Купили 2,6 кг борошна по 18,4 грн за кілограм і 2,2 кг цукру по 22,4 грн за кілограм. Яка з покупок дорожча і на скільки?

Розв’язання

1) 18,4 • 2,6 = 47,84 (грн) – заплатили за борошно.

2) 22,4 • 2,2 = 49,28 (грн) – заплатили за цукор.

3) 49,28 – 47,84 = 1,44 (грн)

Відповідь: на 1,44 грн більше заплатили за цукор.

Номер 1487Номер 1488Номер 1489Номер 1490Номер 1491Номер 1492Номер 1493Номер 1494Номер 1495

Зворотній зв’язок