Номер 1566

За 2 кг яблук і 3 кг слив заплатили 76,8 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг слив коштує 17,2 грн?

Розв’язання

1) 17,2 • 3 = 51,6 (грн) – заплатили за 3 кг слив.

2) 76,8 – 51,6 = 25,2 (грн) – заплатили за яблука.

3) 25,2 : 2 = 12,6 (грн) – коштує 1 кг яблук.

Відповідь: 12,6 грн.

Номер 1562Номер 1563Номер 1564Номер 1565Номер 1566Номер 1567Номер 1568Номер 1569Номер 1570

Зворотній зв’язок