Номер 1567

Завдання 1567

За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 63,6 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо 1 кг яблук коштує 15,6 грн?

Розв’язання

1) 15,6 • 3 = 46,8 (грн) – заплатили за 3 кг груш.

2) 63,6 – 46,8 = 16,8 (грн) – заплатили за яблука.

3) 16,8 : 2 = 8,4 (грн) – коштує 1 кг яблук.

Відповідь: 8,4 грн.

Повідомити про помилку