Номер 1610

Вартість 2,5 кг цукру складає 77 грн. 1) Скільки треба заплатити за 4,5 кг цукру? 2) Яку решту отримаємо з купюри у 200 грн за такої покупки?

Розв’язання

1) 77 : 2,5 = 30,8 (грн) – ціна цукру.

2) 30,8 • 4,5 = 138,6 (грн) – треба заплатити за цукор.

3) 200 – 138,6 = 61,4 (грн) – решта.

Відповідь: 61,4 грн.

Номер 1606Номер 1607Номер 1608Номер 1609Номер 1610Номер 1611Номер 1612Номер 1613Номер 1614

Зворотній зв’язок