Номер 1702
Придбали 3 кг цукерок «Їжачок» та 2 кг цукерок «Зайчик». Середня ціна придбаних цукерок складає 189 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок «Зайчик», якщо 1 кг цукерок «Їжачок» коштує 181 грн?
Розв’язання
1) 189 · 5 = 945 (грн) — всього заплатили;
2) 181 · 3 = 543 (грн) — заплатили за цукерки «Їжачок»;
3) 945 – 543 = 402 (грн) — заплатили за цукерки «Зайчик»;
4) 402 : 2 = 201 (грн).
Відповідь: 201 грн коштує 1 кг цукерок «Зайчик».