Номер 1703

Придбали 2 кг печива «Мальвіна» і 4 кг печива «Буратіно». 1 кг печива «Буратіно» коштує 16,2 грн. Скільки коштує 1 кг печива «Мальвіна», якщо в середньому 1 кг придбаного печива коштує 17,07 грн?

Розв’язання

1) 78 • 6 = 468 (грн) – всього заплатили.

2) 75 • 4 = 300 (грн) – заплатили за печиво «Буратіно».

3) 468 – 300 = 168 (грн) – заплатили за печиво «Мальвіна».

4) 168 : 2 = 84 (грн) – коштує 1 кг печива «Мальвіна».

Відповідь: 84 грн.

Номер 1699Номер 1700Номер 1701Номер 1702Номер 1703Номер 1704Номер 1705Номер 1706Номер 1707

Зворотній зв’язок