Номер 1058

Аладдін купив для мавпочки Абу 6  кг бананів і 8 кг фініків, заплативши за все 136,4 драхми. Скільки коштує 1 кг фініків, якщо 1 кг бананів коштує 10,2 драхми?

Ціна Кількість Вартість
Бананів 10,2 др. 6 кг ? 136,4 др.
Фініків ? 8 кг ?

Розв’язання

1) 10,2 · 6 = 61,2 (др.) — вартість бананів;

×10,2
6
61,2

2) 136,4 – 61,2 = 75,2 (др.) — заплатили за фініки;

136,4
61,2
75,2

3) 75,2 : 8 = 9,4 (др.).

75,28
729,4
32
32
0

Відповідь: 9,4 драхми коштує 1 кг фініків.

Номер 1054Номер 1055Номер 1056Номер 1057Номер 1058Номер 1059Номер 1060Номер 1061Номер 1062

Повідомити про помилку