Номер 373
Ширина прямокутної плитки становить 56 см, що вдвічі менше за її довжину. Знайди площу цієї плитки.
Розв’язання
1) 56 · 2 = 112 (см) — довжина;
2) 56 · 112 = 6272 (см2) — площа плитки.
Відповідь: 6272 см2.
Ширина прямокутної плитки становить 56 см, що вдвічі менше за її довжину. Знайди площу цієї плитки.
Розв’язання
1) 56 · 2 = 112 (см) — довжина;
2) 56 · 112 = 6272 (см2) — площа плитки.
Відповідь: 6272 см2.