Номер 1117

За 0,8 кг печива заплатили 46,08 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,5 кг такого печива?

Розв’язання

0,8 кг – 46,08 грн

1,5 кг – х грн

0,8/1,5 = 46,08/х; 0,8х = 1,5 • 46,08; х = 1,5 • 46,08 :  0,8; х = 86,4 (грн).

Відповідь: 86,4 грн.

Номер 1113Номер 1114Номер 1115Номер 1116Номер 1117Номер 1118Номер 1119Номер 1120Номер 1121

Зворотній зв’язок