Номер 1117
За 0,8 кг печива заплатили 46,08 грн. Скільки потрібно заплатити за 1,5 кг такого печива?
Розв’язання
0,8 кг – 46,08 грн
1,5 кг – х грн
0,8/1,5 = 46,08/х; 0,8х = 1,5 • 46,08; х = 1,5 • 46,08 : 0,8; х = 86,4 (грн).
Відповідь: 86,4 грн.