Вправа 138

Перепишіть, від поданих у дужках дієслів утворіть форми майбутнього часу.

Мине небагато часу, і Україна перетвориться на політично стабільну державу. Вона буде плекати Людину, захищатиме й обстоюватиме Закон. Утвердяться демократичні свободи, до українців прийде глибше розуміння тих духовних скарбів, які вони матимуть.

Цінуватиметься праця, інтелект і талант. Люди не будуть шукати кращої долі за кордоном. Народ виявлятиме працьовитість і мудрість. Його об’єднуватиме глибока духовність. Україна буде міцніти і розвиватиметься.

Розкажіть, яким ви уявляєте своє місто (село) через двадцять років. Уживайте дієслова майбутнього часу.

Я думаю, що кожна людина сподівається на щасливе та краще майбутнє. Адже сучасний світ змінюється надзвичайно стрімко Тож і моє місто майбутнього виглядатиме у порівнянні з теперішнім значно кращим.

У будівництві міста моєї мрії будуть використовуватися новітні технології: на місці заводів та інших підприємства, що забруднюватимуть навколишнє середовище, виростуть найсучасніші комбінати, що працюватимуть на енергії Сонця. Зникнуть хмари із рудого металевого пилу та хімічних викидів. Вода у нашій річці стане чистою і прозорою. І хоча життя в місті вируватиме як завжди, на вулицях буде багато електромобілів або більшість автівок їздитимуть на екологічно чистому пальному.

Моє місто майбутнього буде дуже зручним для життя не тільки для його мешканців, але і для гостей, яким захочеться поглянути на таку красу.

Вправа 134Вправа 135Вправа 136Вправа 137Вправа 138Вправа 139Вправа 140Вправа 141Вправа 142

Зворотній зв’язок