Stunde 36. Feste im Frühling

Seite 94, Übung 2. Wann feiert man die Feste in der Ukraine? Verbindet zu zweit die Bezeichnungen der Feste und die Daten.
8. März — Internationaler Frauentag. Ende Mai — der letzte Schultag. 1. Mai — Maifeiertag/Tag der Arbeit. 1. April — «Tag des Lachens» 50 Tage nach Ostern — Pfingsten. Der zweite Sonntag im Mai — Muttertag 40 Tage nach dem Fasching — Ostern. 9. Mai — Tag des Sieges

Seite 95, Übung 4. Lies den Text und vergleiche ihn mit deinen Vermutungen. Betitele den Text.
Шоста година ранку. «Тс», говорить Макс Лукасу тихо претихо, «тс, будь тихіше. Сьогодні День матері. Пішли зі мною, будемо робити сніданок.» «Мм», зло пробубонів Лукас і зовсім не тихо «я такий втомлений, я хочу ще спати.» він натягнув ковдру по самі вуха. Але Макс стягнув його та енергійно сказав «Підіймайся, може бути запізно. Ми сьогодні зробимо для все добре.» Лукас був молодшим за Макса, тому був повинен слухатися свого старшого брата. Він встав та швидко побіг за братом. Але не дуже тихо. З сусідньої кімнати вийшла Мари, старша сестра Макса та Лукаса. «Ей, чого де ви так рано бігаєте», зло закричала вона, «будьте тихіше, все ж таки сьогодні День матері!»
Хлопці прийшли на кухню. Макс хотів зробити чай. Він взяв чашки з шафи , але вони вислизнули з його рук та впали на підлогу. Там зараз лежить битий фарфор. У цей час Лукас бігав без взуття в саду. Він хотів зірвати матері красиві квіти. На землі він побачив равлика. Він хотів його краще роздивитися і ліг на мокру землю. Він пограв декілька хвилин з равликом, потім він піднявся та побіг далі на луг. Там він зірвав незабудки та поніс їх додому. У кухні хлопці включили мікрохвильову піч. Вони хотіли зробити тепле молоко. Але щось вони зробили не так і молоко вибігло через край. Через декілька хвилин сніданок був готовий і Лукас побіг в кімнату матері. «Мамо, мамо, пішли скоріше! Сніданок готовий!» Мати пішла до кухні. Що сталося з її красивою, чистою кухнею? На підлозі біте скло, в мікрохвильовій пічці вона побачила молочне озеро, підлога була брудною, можна було побачити шматки землі. А одяг Клауса був брудним. Мати не знала, що вона повинна сказати. Але вона подивилася на красиво накритий стіл та незабудки. Вона обійняла своїх синів та сказала: «Дякую, ви зробили все так красиво». «Так, звичайно», гордо сказав Макс, «ти повинна мати сьогодні усе найкраще.» А Лукас додав : «Сьогодні ти можеш святкувати та не працювати, тому що сьогодні День матері!»

Seite 96, Übung 5. Sind die Sätze richtig oder falsch? Bestimme.
1) Das geschah im Mai.
2) Die Jungen standen um sieben Uhr früh auf. Falsch.
3) Ihre Schwester hat sie gesehen.
4) Die Jungen wollten der Mutter Frühstück kochen.
5) Der jüngere Bruder vergaß die Blumen im Garten. Falsch.
6) Der ältere Bruder zerbrach alle Teller. Falsch.
7) Din Jungen stellen die Blumen auf den Tisch.
8) Die Mutter dankte den Kindern.

Повідомити про помилку