Stunde 51. Märchenstraße

Übung 3, Seite 132. Lies den Text. Ordne die Überschriften den Textabschnitten zu.

Казкові вулиці

Неможливо представити дитинство без них. Що це? Казки та сказання. Вулиця довжиною 600 км веде з Бремена до Ханау.
В 1 На півночі Німеччини, у місті Бремен, ви вдома. Четверо домашніх тварини: півень, собака, кішка та осел після смерті замшилися в цьому місті. Сьогодні можливо побачити тварин у вигляді бронзової статуї недалеко від ратуші. Бажання повинне здійснитися, якщо потерти передні лапи віслюка.
D 2 Трохи південніше від Бремена простий гравець на флейті зробив місто Хамельн відомим на увесь світ. Сказання розповідає, що місто було переповнено щурами. Гравець на флейті вивів їх своєю грою, але не отримав за сою роботу нічого, тому він вивів також 130 дітей з міста. Це трапилося 1284 році. Сьогодні цю історію розігрують кожного літа на вулицях міста.
С 3 В маленькому містечку Альсфельд Червоний капелюх вдома. Місто знаходиться у так званій країні Червоного капелюха. Тут багато лісів. Брати Грімм тут отримали ідею для написання казки, тому головна героїня казки носить традиційний одяг цієї місцевості: червоний капелюх та плаття.
А 4 не може існувати вулиці без братів Грімм. Якоб та Вільгельм Грімм відомі на увесь світ завдяки казкам для дітей. Вони народились в Ханау, пізніше переїхали з їхньою тіткою до Касселю. Там вони збирали з 1806 до 1812 історії та казки та написали їх.

Повідомити про помилку