§ 2.4. Інструменти пошуку в Інтернеті

Виконайте завдання
1.    Кількість результатів у пошуковій системі Google на запит українські народні балади — приблизно 62 500, на запит «українські народні балади* — приблизно 2 970, хоча показані результати на першій сторінці майже однакові.
2.    Пошук матеріалів про українські народні пісні, казки, скоромовки та інші твори народної творчості, за виключенням балад, виглядає наступним чином: українські народні пісні AND казки AND скоромовки AND твори народної творчості — балади (або — українські народні пісні && казки && скоромовки && твори народної творчості — балади). У пошуковій системі Google на цей запит отримано приблизно 10 400 результатів.
3.    Запит на пошук тлумачення фразеологізму з одним пропущеним словом
може мати такий вигляд: define: вкрити рядном. Його тлумачення доступне за першим посиланням (на сайті http://svitslova.com) Вкрити мокрим рядном кого, в ролі прис. — накинутися на кого-небудь з докорами.
4.    З використанням пошукової системи було знайдено відомості про проведення Global Money Week в Україні (більш детально за посиланням http://globalinoneyweek.bank.gov.ua ): дати та місце проведення, програма заходу, галерея тощо.
5.    Використовуючи розширений пошук, було знайдено україномовний сайт, присвячений математиці, у назві якого є слово формула — http://formula.co.ua.

Повідомити про помилку