Параграф 7.1

Виконайте завдання

1. Використовуючи початкове вікно програми Publisher, створіть нову публікацію на основі шаблону Оголошення ⇒ Маркер. Установіть колірну схему Бузок. Збережіть публікацію у вашій папці у файлі з іменем завдання 7.1.1.
Відкриваємо Microsoft Office Publisher Файл ⇒ Створити ⇒ Інші шаблони ⇒ Оголошення ⇒ група Маркетинг ⇒ Маркер ⇒ Настроювання ⇒ Колірна схема: Бузок ⇒ Створити ⇒ Файл ⇒ Зберегти як .... Зберігаємо шаблон у власній папці з іменем Завдання 7.1.1.

2. Створіть у програмі Publisher на основі шаблону Грамота нову публікацію для нагородження переможців першості вашої школи з настільного тенісу. Доберіть самостійно колірну схему, уведіть дані про вашу школу, тексти для підписів директора та вчителя фізичної культури. Збережіть публікацію у вашій папці у файлі з іменем завдання 7.1.2.
Відкриваємо Microsoft Office Publisher ⇒ Файл ⇒ Створити ⇒ Інші шаблони ⇒ Грамота ⇒ обираємо шаблон, що сподобався. Змінюємо Колірну схему та Схему шрифтів за смаком: Додаємо текст про нагородження переможців першості з настільного тенісу; П. І. переможця або додаємо, або залишаємо лінію для подальшого внесення; зазначаємо директора школи та вчителя фізкультури з виділеним місцем їх особистого підпису. Ще на шаблон грамоти можна додати емблему школи, зображення ракетки для настільного тенісу, кубку переможця тощо (з налаштуваннями прозорості для лих, за потребою). Зберігаємо шаблон Грамоти у власній папці з іменем Завдання 7.1.2.
Усі наступні завдання виконуються за схожим алгоритмом розв’язку 1, 2, з урахуванням рекомендацій по їх реалізації.

Зворотній зв’язок