Навчальний проект 23. Дослідження достовірності реклами з погляду хімії

Проблема, яку необхідно розв’язати під час дослідження: реклама є одним з дієвих способів залучення населення для покупки того чи іншого продукту. Але чи вся достовірна інформація про товар доходить до споживача через рекламу?

План проведення дослідження

1. Мета: ознайомити учнів з рекламою, як маркетинговим ходом рекламування продукту (товару); дослідити достовірність фактів та вплив цих товарів на довкілля та живі організми.
Завдання: розглянути рекламні ролики, найбільш популярних товарів, проаналізувати достовірність тексту про ці товари.

2. Опис суті дослідження: проглянули рекламні ролики пральних порошків, засобу для видалення плям, які з першого разу видаляють складні плями. Дослідили це на практиці.

3. Висновки: не слід абсолютно вірити всій рекламі. Ці рекламні ролики мають за мету привернути увагу споживачів та збільшити попит.

4. Одержані результати: нами було досліджено, що найкраще видаляє плями перший порошок, інші не змогли впоратися з цією задачею з першого разу. Білий одяг набув сіруватого відтінку. Засіб для видалення плям добре видаляє бруд, але викликає алергічні реакції (подразнення) шкіри, про що у рекламі не зазначалося.

Повідомити про помилку