Навчальний проект 3. Виготовлення розчинів для надання медичної допомоги

1. Проблема, яку необхідно розв’язати під час дослідження: людина, яка живе і працює, завжди має ризик для свого здоров’я. Велику роль у збереженні здоров’я, а інколи і самого життя, відіграє вчасно надана правильна долікарська медична допомога.

План проведення дослідження

Мета: поглибити знання та вміння надавати першу допомогу постраждалому, орієнтуватися в лікарських препаратах, розвивати вміння поетапної обробки ран.

Завдання: ознайомлення та аналіз літератури з даного питання; навчитися виготовляти основні розчини ліків для обробки ран, правильно накладати пов’язки.

2. Опис суті дослідження. Розглянути основні дії при наданні долікарської допомоги, ознайомитися з ліками, які потрібно використовувати при першій медичній допомозі (йод, перекис водню, нашатир); розглянути способи виготовлення  і застосування основних ліків сьогодення та минулого.

3. Висновки. Розглянули основні дії при наданні медичної допомоги постраждалому; дізналися про найпоширеніші ліки з домашньої аптечки, їхнє виготовлення та застосування.

4. Одержані результати: було розглянуто способи виготовлення основних лікарських засобів, які використовує населення у побуті для обробки ран (зеленка — аніліновий барвник трифенілметанового ряду розчиняють у воді або медичному спирті; йод — видобувають з копалин Ca(JO3)2; перекис — окиснення антрогідрохінону, або анодне окиснення H2SO4 у розведеному розчині).

Зворотній зв’язок