Сторінка 44

Übung 2, Seite 44.

А Не дуже гарно трапилось (за твором Діетера Томаммюлера) Підліток Томас повинен був практично самостійно вирішувати шкільні та родинні проблеми. Він не знаходив розуміння ні зі сторони батьків, ні зі сторони однокласників. Завжди він чув від інших, що він «Нуль». Він шукав собі «не справжніх» друзів, які його використовували, що у кінці приводило до безвідповідальних дій. Чи зможе віп самостійно вийти з цієї важкої ситуації? Хто йому допоможе?

В

Насильство це не вираз сили... Все може бути по іншому! (за твором Діетера Томаммюлера)

Підліток Олександр разом зі своїми друзями бив безхатченків. Коли поліція прийшла до нього додому, батьки були вражені. Вони не могли зрозуміти, як їх улюблений син міг зробити такі злі речі. Сестра Олександра відкрила їм очі та дала зрозуміти, що часто у вихованні вони були непослідовними та мало приділяли уваги синові.

Олександр не змінив свою поведінку. Він насолоджувався владою, яку він мав завдяки насиллю. Тільки після того, як його друг скоїв напад на дітей, він став перед вибором, сповістити про це поліцію чи зустрітися з ним, світ Олександра зовсім змінився. Від брутального злочинця Алекс став рятівником.

С

Батько в паніці (за твором Ганса-Петера Тиманна)

Уявіть собі, що ви повинні помінятися дитиною з вашого класу*на трв дні. Родина Краузе таким чином отримала «нового сина»: Ларса-Еріка. шкільного товариша Леона-Арнольда. Пан Краузе не дуже добре поводився по відношенню до гостя. Тільки коли дізнався, що Ларс-Єрік може бути сином поліцейського, став з непривітного Рольфа-Дітера турботливим хазяїном, який передбачав усі бажання юнака. Мабуть, пан Краузе з’їв щось?

Розгортається турбулентна історія з багатьма комічними ситуаціями, у яких батько впадав у паніку ...

D

Центральний пункт з обміну батьків (за твором Анети Фішер)

Яка дитина колись не бажала мати інших батьків! Що трапиться, коли це бажання стане фактичною реальністю, показує цей веселий скетч, але який підштовхує до роздумів. Дитина Карла просто бажала безкінечно дивитися телевізор та їсти фаст-фуд. Тіна хотіла бути єдиною дитиною, а Яніна бажала «не таких нудних батьків». Але врешті-решт діти зрозуміли, що «ідеальних батьків» просто не існує, і з радістю повернулися знову до своїх батьків.    .

Повідомити про помилку