Сторінка 62

Seite 62, Übung 4. Was lesen deutsche Schüler gern? Lies die E-Mail von Michael und antworte auf seine Fragen.

Артем, нещодавно на уроці літератури ми отримали завдання, написати реферат про нове у сучасній літературі. Я знаю, ти охоче та багато читаєш. Що цікавого ти читаєш зараз? Ти мабуть можеш порекомендувати щось цікаве?

Мої рідні та багато знайомих надають превагу кримінальним романам (детективам). Що ти про це думаєш? Ти також залюбки читаєш детективи? Деякі говорять, що детективи не для інтелігентних людей. Я вважаю, що детективи розвивають логіку. Тобі подобаються детективи? У нашому класі ми провели опитування на тему «Улюблені літературні жанри». Більшість хлопців (більше ніж половина, 55 %) сказали, що їхніми улюбленими жанрами є детективи або фантастика. Дещо менше, рівно 30% (третина) також читають історичні романи та книжки про пригоди. Та ще деякі (10% або одна десята) охоче читають книги про відомих спортсменів або книжки жахів.

У дівчат ситуація дещо інша. Три чверті (76%) охоче читають романи про кохання та фантастику. Майже одній п’ятій (19%) подобаються пригодницькі історії або історичні романи та менш улюблені (біля 10%) детективи.
А як у вас? Які книжки ви охоче читаєте?

Міхаєль.

Повідомити про помилку