Сторінка 64

Seite 64, Übung 3. Lies die Inhaltsangaben der Bücher und ordne die Titel aus Übung 2 den Texten zu.
2A Головною фігурою книги є особлива собака, який завжди знаходить банкноти. Він швидше за марафонця, але до нього не можна звертатися на «ти», в іншому випадку він удає з себе мертвого. Коли Гельмут виходить із собакою Мюллер погуляти, це виглядає спочатку дуже нудною роботою. Все ж таки скоро трапиться щось особливе, та робота на канікулах, яка не приносить задоволення, раптово стане великою пригодою. Гельмут попадає в історію, та небезпечне переслідування починається. (За Гілке Розенбом)

4B У родині Шепард усі чекають того, що Шарлотта здійснить подорож у часі. Вона дуже до цього готувалась. Та яким великим було здивування, коли її кузина Гвен узнала, що в неї є ген подорожі в часі. Гвен дуже заздрісна та розгублена. Все ж таки подорожі у часі вигадані не тільки для задоволення, але Гвен повинна разом з Гідеоном, чия зовнішність дуже приваблива, виконати завдання. Цікава та сповнена гумором історія, яка дійсно може зачарувати читача. (За Керстін Гіер)

1C Михаель, Джабалі. Лин та Ленарт, які є справжніми друзями, називають себе 5 тузами. Вони спортсмени та ходять до школи Джеймс-Коноллі. Коли стало відомо, що в сусідньому містечку відбудуться велоперегони, вони вирішили створити команду. На тренуванні Джабалі показав дуже добрі результати, і тренер з велоспорту запросив його поїздити за справжню команду. Джабалі погодився і раптом у нього не стало часу на друзів. Ті спочатку злилися на нього, потім вони помітили, як змінився Джабалі, вони знайшли в нього таблетки. Це наркотики? Захопливий роман не тільки для фанатів спорту, в якому можпа дізнатися дещо про велоспорт.

5D Марвін у багажнику таємно їде зі своїм батьком, який їде на ралі Дакар. Дідусь Марвіна, автомайстерня якого була дуже великою, побився об заклад з хазяїном іншої майстерні. Хто виграє перегони, той отримає майстерню іншого. Марвіну 10 років, він вже автомеханік, який дуже добре розбирається. Тому батько взяв його з собою на ралі, коли він виліз з багажника, тому що він сам не розбирався в авто. Він міг тільки добре керувати. Ралі почалось, і звичайно, на старті конкуренція. І використовуються засоби, які не є чесними. Книга із серії «Кодове слово ризик», яка мотивує читача завдяки напруженим історіям та паралельною професійною інформацією. (За Давидом Фермером).