1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Бевз 2020 рік (частина 1)

Частина 1. Номер 772

За 7 кілограмів огірків заплатили 70 грн. Скільки кілограмів таких огірків можна придбати за 90 грн?

 


Розв'язання:

7 кг - 70 грн
? кг - 90 грн
1) 70 : 7 = 10 (грн) - коштує 1 кг огірків
2) 90 : 10 = 9 (кг)
Відповідь: за 90 гривень можна придбати 9 кг огірків