1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Бевз 2020 рік

Частина 1. Номер 261

Батьки купили 2 кг груш по 25 грн за 1 кілограм і 3 кг яблук по 15 грн за 1 кілограм. Скільки гривень коштує вся покупка?

Розв'язання

25 · 2 + 15 · 3 = 50 + 45 = 95 (грн).

Відповідь: вся покупка коштує 95 гривень

Повідомити про помилку