1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Будна 2020 рік (частина 1)

Частина 1. Номер 736

Бабуся продала 8 груш по 8 грн за кожну і хоче купити внукам вафлі по 9 грн за пачку. Скільки пачок вафель вона купить? Скільки грошей у неї залишиться?

Розв'язання

1) 8 • 8 = 64 (грн) - виручила бабуся за груші
2) 64 : 9 = 7 (п.) - ост. 1 грн

Відповідь: бабуся може купити 7 пачок вафель і в неї залишиться 1 гривня.