1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Будна 2020 рік

Частина 2. Номер 341

За 4 однакові іграшкові машинки потрібно заплатити 36 грн. Скільки гривень коштують 3 такі машинки?

 


Розв'язання:

4 м. - 36 грн.
3 м. - ? грн.
1) 36 : 4 = 9 (грн.) - ціна однієї машинки
2) 9 • 3 = 27 (грн.)
Відповідь: 3 машинки коштують 27 гривень