1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Будна 2020 рік (частина 1)

Номер 642. Частина 1

Склади і розв'яжи задачу про пряники за малюнком.
 

 



Розв'язання:

У Іванка було 70 гривень. Він купив пряники за ціною 8 гривень. Якою була решта?
Було - 70 грн
Витратив - ? пр. по 8 грн
Залишилось - ?
70 : 8 = 8 (ост. 6)
Відповідь: Іванко витратив 64 гривні і отримав решту 6 гривень