1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Будна 2020 рік (частина 1)

Номер 682. Частина 1

На скільки гривень дорожчі 5 тюбиків клею по 9 грн за кожен від 3 баночок клею по 7 грн за кожну?

Розв'язання

9 • 5 - 7 • 3 = 45 - 21 = 24 (грн)

Відповідь: дорожчі на 24 гривні.