1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Козак 2020 рік

Частина 1. Номер 420

Кавун, маса якого 4 кг, коштує 24 грн, а головка капусти, маса якої 2 кг, — 16 грн. На скільки гривень один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна?

Розв'язання

1) 24 : 4 = 6 (грн) — коштує 1 кг кавуна;

2) 16 : 2 = 8 (грн) — коштує 1 кг капусти;

3) 8 – 6 = 2 (грн).

Відповідь: на 2 гривні один кілограм капусти дорожчий від одного кілограма кавуна.

Повідомити про помилку