1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Лишенко 2020 рік (частина 1)

Частина 1. Номер 666

Для малювання купили 5 баночок гуаші по 8 грн і 4 баночки білил. Яка ціна баночки білил, якщо вартість усієї покупки 76 грн?

 


Розв'язання:

Гуаші - 5 б. по 8 грн
Білил - 4 б. по ? грн.
Всього - 76 грн
1) 8 • 5 = 40 (грн) - заплатили за гуаш
2) 76 - 40 = 36 (грн) - заплатили за білила
3) 36 : 4 = 9 (грн)
Відповідь: ціна баночки білил - 9 гривень