1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Лишенко 2020 рік

Частина 2. Номер 382

Купили 6 кг мальків білого амура по 50 грн за 1 кг, 10 кг мальків товстолобика по 30 грн за 1 кг. Про що дізнаємося за поданими виразами?
50 • 6
30 • 10
10 - 6
50 - 30
50 • 6 + 30 • 10
50 • 6 - 30 • 10

 


Розв'язання:

50 • 6 - вартість мальців білого амура.
30 • 10 - вартість мальців товстолобика.
10 - 6 - на скільки більше кг купили мальців товстолобика
50 - 30 - на скільки дорожче коштує 1 кг мальців білого амура
50 • 6 + 30 • 10 - вартість усієї покупки
50 • 6 - 30 • 10 - різниця вартості

Повідомити про помилку