1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Лишенко 2020 рік

Частина 2. Номер 429

Купили 2 каструлі по 360 грн і 6 однакових чашок. Яка ціна чашки, якщо вартість чашок у 4 рази менша від вартості каструль?

 


Розв'язання:

1) 360 • 2 = 720 (грн) - вартість 2 каструль
2) 720 : 4 = 180 (грн) - коштує 6 чашок
3) 180 : 6 = 30 (грн)
Відповідь: ціна чашки 30 гривень

Повідомити про помилку