1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Лишенко 2020 рік

Частина 2. Номер 430

Склади задачу за таблицею і розв'яжи.

 


Розв'язання:

1) 40 • 6 = 240 (грн) - заплатили за ложки
2) 240 - 60 = 180 (грн) - заплатили за виделки
3) 180 : 6 = 30 (грн)
Відповідь: ціна однієї виделки 30 гривень

Повідомити про помилку