1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Лишенко 2020 рік

Частина 2. Номер 710

Порівняй задачі та їх розв'язання.

 


Розв'язання:

1.
1) 56 : 8 = 7 (грн.) - ціна 1 шт.
2) 7 • 9 = 63 (грн.)
Відповідь: 63 гривні
2.
1) 56 : 8 = 7 (грн.) - ціна 1 шт. 1 товару
2) 7 - 1 = 6 (грн.) - ціна 1 шт. 2 товару
3) 6 • 9 = 54 (грн.)
Відповідь: вартість 2 товару - 54 гривні

Повідомити про помилку