Розв'яжіть задачу. Складіть до неї 4 обернені задачі.

Розв'язання:

Сік - 3 шт. по 8 грн.
Круасани - 7 шт. по 10 грн.
Всього - ? грн.
1) 3 • 8 = 24 (грн.) - заплатили за сік
2) 7 • 10 = 70 (грн.) - заплатили за круасани
3) 24 + 70 = 94 (грн.)
Відповідь: вартість покупки 94 гривні

Обернена задача № 1
Сік - ? шт. по 8 грн.
Круасани - 7 шт. по 10 грн.
Всього - 94 грн.
1) 7 • 10 = 70 (грн.) - заплатили за круасани
2) 94 - 70 = 24 (грн.) - заплатили за сік
3) 24 : 8 = 3 (шт.)
Відповідь: купили 3 пакети соку

Обернена задача № 2
Сік - 3 шт. по ? грн.
Круасани - 7 шт. по 10 грн.
Всього - 94 грн.
1) 7 • 10 = 70 (грн.) - заплатили за круасани
2) 94 - 70 = 24 (грн.) - заплатили за сік
3) 24 : 3 = 8 (грн.)
Відповідь: 1 пакет соку коштує 8 гривень

Обернена задача № 3
Сік - 3 шт. по 8 грн.
Круасани - ? шт. по 10 грн.
Всього - 94 грн.
1) 3 • 8 = 24 (грн.) - заплатили за сік
2) 94 - 24 = 70 (грн.) - заплатили за круасани
3) 70 : 10 = 7 (шт.)
Відповідь: купили 7 круасанів

Обернена задача № 4
Сік - 3 шт. по 8 грн.
Круасана - 7 шт. по ? грн.
Всього - 94 грн.
1) 3 • 8 = 24 (грн.) - заплатили за сік
2) 94 - 24 = 70 (грн.) - заплатили за круасани
3) 70 : 7 = 10 (грн.)
Відповідь: 1 круасан коштує 10 гривень