1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2020 рік

Частина 2. Номер 380

1) Пригадай, як знаходити вартість покупки, якщо відомі ціна й кількість товару.
2) Склади за даними таблиці пряму й обернені задачі. Розв'яжи їх.

 


Розв'язання:

1) Щоб знайти вартість покупки, потрібно кількість помножити на ціну.
2)
а) 6 наборів - по 8 грн.
Вартість - ? грн.
6 • 8 = 48 (грн.)
Відповідь: вартість 6 наборів - 48 гривень

б) 6 наборів - по ? грн.
Вартість - 48 грн.
48 : 6 = 8 (грн.)
Відповідь: ціна 1 набору кульок - 8 гривень

в) ? наборів - по 8 грн.
Вартість - 48 грн.
48 : 8 = 6 (н.)
Відповідь: купили 6 наборів кульок