1. Домашні завдання
  2. 3 клас
  3. Математика
  4. Листопад 2020 рік

Частина 2. Номер 396

Іванка та її брат Тихін купили 6 тістечок, по 12 грн кожне, і бублик за 4 грн. Скільки гривень вони заплатили за покупку? Розглянь розрахунки кожного й визнач, хто з дітей обчислив вартість правильно.

Розв'язання:

6 тістечок - по 12 грн.
1 бублик - 4 грн.
Всього - ? грн.

12 • 6 + 4 = 72 + 4 = 76 (грн.)

Відповідь: правильно обчислила Іванка - 76 гривень